» درباره سلیم البرز
 درباره سلیم البرز 

تاریخچه

شرکت پخش سلیم البرز از سال 1366 فعالیت تجاری خود را آغاز نموده که سال های ابتدایی تا سال 1373 حرکت و روند رشد شرکت به آرامی صورت گرفته که بیشتر از آن به عنوان سنوات کسب تجربه یاد می گردد. فعالیت شرکت در حالی از حجم بالایی برخوردار گردید که علاوه بر وجود پخش های سراسری کشور و دهها شرکت پخش با سابقه و محلی گوی شرکت را از آنان ربوده و در سه استان حوزه فعالیت خود ، توانسته با ابتکار عمل و نوآوری و کادری مجرب ، وجه تمایز خود را از سایر شرکت های پخش به اثبات رسانده و از خوشنامی و جایگاه ویژه ای در بین مشتریان و سایر شرکت های پخش برخوردار گردد.
شایان ذکر است که این شرکت بعد از حدود 20 سال فعالیت در بخشی از استان گیلان ، شعبه ای مستقل با انباری به مساحت 1800 متر مربع در شهر رشت تاسیس و نیروهایی را برای توزیع مویرگی و عمده در همه شهرهای گیلان جذب نموده و آغاز فعالیت آن در همه شهرها در اواخر دهه اول تیر ماه 1389 بوده است.

ترکیب سهامداران

سهام داران شرکت آقایان مرتضی رئیس الاسلام زاده ، نعمت اله مصطفوی ، دکتر سید هادی رئیس الاسلام زاده و سید اسماعیل رئیس الاسلام زاده می باشند.
 
سال 1379 زمینی به مساحت دو هکتار خریداری و فضاهای مورد نیاز اداری و انبار خود را احداث نمود که شامل 5100 متر مربع انبار مخصوص پخش و حدود 450 متر مربع ساختمان اداری، 2سرد خانه بالا و زیر صفر جمعاً 50 تنی می باشد. ضمناً ناوگان حمل و نقل از 2 ولوو 15 تنی ، 15 کامیون 5 الی 10 تنی کانتینردار ، 3 ایسوزو 6 تنی ، 10 نیسان ، 1 وانت مزدا و 3 لیفتراک بهره می گیرد.

مشتریان و مناطق تحت پوشش

اکنون سلیم البرز به سرمایه ای شامل بر 6000 مشتری در سطح سه استان مازندران ، گیلان و سمنان متکی می باشد، مشتریان شرکت از دو سطح عمده و خرده فروش تشکیل می شوند و شرکت سلیم البرز با توجه به امر مشتری مداری در حال برنامه ریزی و در اختیار گرفتن امکانات روز بوده و مصمم به ارائه سرویس های بهتر به مشتریان خود می باشد. لازم به ذکر است که توزیع در استان های مازندران و گیلان به صورت مویرگی انجام می شود.

یاران همیشه همراه

با توجه به عملکرد سلیم البرز در طی سالیان متمادی فعالیت ، تولید کنندگان ، این شرکت را مطمئن و قابل اتکاء جهت توزیع و پخش دانسته و همواره از سلیم البرز به عنوان شریک و همراه یاد می کنند که کارخانجات حلوا شکری عقاب و مشهد فافا از اولین روزهای فعالیت تا به امروز مستمراً در کنار سلیم البرز هستند و جا دارد به همین مناسبت یاران همیشه همراه خوانده شوند.

کالاهای انحصاری

محصولات تکدانه تولیدی شرکت کشت و صنعت تکدانه – محصولات لیپتون، لوکس ، داو ، سان سیلک، کلییر، رکسونا، اکس، اومو و کنور و دامستوس تولیدی شرکت یونیلیور- محصولات هوفنبرگ تولیدی شرکت دانژه آریا – لبنیات روزانه تولیدی شرکت بل سحر – محصولات رانی تولیدی شرکت عوجان ایرانیان – محصولات عقاب تولیدی شرکت حلوا شکری عقاب – محصولات وایا و وایتکس تولیدی شرکت شیمیایی شمین – محصولات امتیس تولیدی شرکت بهار حافظ – لواشک های فافا تولیدی شرکت مشهد فاوا- محصولات مشهد روستا – شکلات های پارمیدا تولیدی شرکت رضوان دوست – محصولات سلولزی شکوه تولیدی شرکت ماهین سمنان – بیسکوئیت های مکث تولیدی شرکت بهنانه – باند و گاز و پنبه گل تولیدی شرکت باند گاز کاوه – محصولات شنگر تولیدی شرکت کمان پرتو – محصولات گلدن لیون و کنت از شرکت میهن نوا – عسل و مربای اسپرس تولیدی شرکت عسل سراب – کمپوت و کنسرو تایماز – نمک سپیددانه – محصولات مانی از شرکت پیرامید و نبات الماس اصفهان.
در استان گیلان علاوه بر وجود برخی از کالاهای مازندران ، رانی از شرکت العوجان و شنگر از شرکت کمان پرتو و محصولات طوس تایمز و مانی(شرکت پیرامید) در کل استان انحصاری است. 

کالاهای غیر انحصاری

الکل تهران – دراژه – تافته و ده ها محصول دیگر

ترکیب نیروی انسانی

سلیم البرز داری 229 پرسنل می باشد که از این تعداد 182 نفر در استان مازندران در قالب 8 مدیر، 6 سرپرست فروش، 27نفر کادر اداری، 25نفر راننده ، 14نفر مامور پخش، 42 نفر پرسنل انبار، 3نفر خدمات ، 2نفر نگهبان، 2نفر مکانیک، 3نفر چیدمان و 50 نفر فروشنده که در گره های مجزای عمده فروشی ، خرده فروشی غذایی و دارخانه فعالند.
47نفر نیز مرکب از یک مدیر ، 3سرپرست فروش ، 6نفر کادر اداری، 6نفر راننده، 6 نفر مامور پخش ، 10نفر پرسنل انبار و 15نفر فروشنده در شعبه جدید التاسیس گیلان مشغول به فعالیت هستند. شرکت سلیم البرز در حال برداشتن گامی بلند در عرصه پخش می باشد که در این راستا جهت تجهیز کادر فروش و بازاریابی خود همواره اقدام به جذب نیرو مینماید.
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت سلیم البرز می باشد.